על מנת לרכוש באתר שלנו חשוב לדעת את תנאי השימוש בחנות !

תקנון החנות

תקנון שימוש ורכישה בחנות הוירטואלית של PTJ

תנאי שימוש כלליים

• קריאת תקנון זה מהווה תנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. כל שימוש באתר ובכל מידע המופיע בו כפוף לתנאים המפורטים מטה, ומעיד בהוויתו על הסכמת המשתמש לתנאים אלה.
• עסק PTJ - ייבוא מוצרי עישון,  מתחייב לשמור את פרטיכם ולא למסור אותם בשום תנאי לצד שלישי, ללא קבלת אישור מוקדם מכם.
• על פי החוק בישראל, יכול לרכוש מוצרים באמצעות אתר זה רק מי שמלאו לו 18 שנים ומעלה. הגבלה זו מוטלת עקב הימצאותם של מוצרי עישון במלאי החנות באתר.
• כבעלת האתר,  רשאית PTJ למנוע את הגישה לאתר למי שמנסה לחבל באתר. תחת הגדרה זו ייכלל גם מי שניסה/ינסה לפגוע בלקוחות האתר, כולל שימוש באלימות מילולית ושפה פוגענית בכל חלקיו של האתר.
• התמונות באתר נועדו להתרשמות והמחשה בלבד. PTJ שומרת לעצמה את כל הזכויות על כל חומר מקורי הנמצא באתר לרבות תמונות, סרטונים ומאמרים, ומתנה את השימוש בהם באישור בכתב/מודפס עם חתימה דיגיטלית.  אישור כזה יתקבל אך ורק דרך מערכת הפניות של האתר(דברו איתנו).
בכל מקרה בו לא קיבלתם אישור כתוב לכך מבעלי האתר, אין להעתיק, לשכפל ו/או לצטט את כל המאמרים ו/או את חלקם ו/או להשתמש בסרטונים ו/או בתמונות ו/או בכל חומר ויזואלי או טקסטואלי אחר שקיים באתר.

מדיניות ביטול עסקה והחזרתי מוצרים
– כל לקוח זכאי לבטל עסקה שביצע ע”פ חוק הגנת הצרכן, וזאת לא יאוחר מ-14 יום מקבלת המוצר. ביטול עסקה יתאפשר לאחר פנייה באחד הערוצים המועדף עליכם(לשונית דברו איתנו בסרגל למטה).
– לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה, יחויב בדמי משלוח במידה והמוצר שנרכש כבר נשלח אליו, וגם אם טרם קיבל את המוצר בפועל.
– לקוח שכבר קיבל את המוצר טרם ביטול העסקה, מחוייב להחזיר את המוצר לאחד לעסק PTJ בתיאום מול צוות האתר, טרם אישור ביטול העסקה. בכל מקרה על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית בשלמותה, זאת כדי להוכיח שלא נעשה בו כל שימוש (הפוסל את זכות ביטול העסקה). במקרה כזה על האריזה להיות שלמה ולא פגומה בשום צורה.
– אין לבטל עסקאות על דעת הצרכן בלבד, ויש לתאם איתנו מראש בכל בעיה. נשמח לעמוד לכל שאלה ובעיה שנתקלתם בה.
-בכל מקרה של החזרת מוצר, PTJ לא תהיה אחראית ולא תישא בהוצאות שינוע/משלוח כאלה ואחרות שיהיו כרוכות בהחזרת המוצר לעסק.

אופן ביצוע רכישה באתר
• הקנייה באתר יכולה להתבצע באמצעות תשלום אלקטרוני (פייפאל) ,משלוח הזמנה באתר -תשלום בהעברה בנקאית, או לשלם במזומן בהגעת השליח אליכם לבית(במידה ולא שליח אקספפרס).
• דמי השילוח הכרוכים בהזמנת מוצרים מהאתר עשויים להשתנות בהתאם לסוג, גודל, נפח או משקל המוצר, וכן לפי מיקומו הגאוגרפי של הרוכש (כתובת למשלוח). ( במידה ואתם גרים במקום גאוגרפי רחוק נדאג לעדכן אותכם לפני שליחת המוצר.
• בכל הזמנה ניתן לבצע איסוף עצמי בכדי לחסוך את דמי השילוח.
• בעת ביצוע כל עסקה, הסחורה  שנרכשה תשאר בבעלות PTJ עד לקבלת התמורה עבור הרכישה. בעת קבלת התמורה, תעבור הסחורה מיידית לבעלות הלקוח.
• על כל רכישה תישלח קבלה כחוק. בכל מקרה בו נדרש תיעוד או מסמכים נוספים בעת ההזמנה, ניתן לפנות אלינו דרך מערכת הפניות של האתר ונשמח לעזור לכם.
בכל שאלה לגבי תקנון זה אנא צרו קשר דרך(לשונית דברו איתנו בסרגל למטה).
טל"ח
קנייה מהנה ונשמח לראותכם שוב.

PTJ - ייבוא וייצור מוצרי עישון

יש לציין כי PTJ - ייבוא מוצרי עישון אינה תומכת בשימוש בחומרים,סמים מסוכנים. PTJ פועלת למען המאבק בלגלזיציה בישראל(בדרכים ישירות עקיפות וחוקיות), הסבר תופעת הצריכה הרחבה בארץ ושינוי חוסר הידע של המעשנים.(דבר הגורם לנזק יותר משמעותי)​. אנחנו עושים את כל שביכולתנו על מנת לתת לצרכנים את הכלים המתאימים להם ושלא יצטרכו לאלתר בעצמם כלים כאלו, אשר יפגעו בהם יותר.


PTJ  הציבה לעצמה להעביר עד 20% מרווחי החברה השנתיים למען המאבק בלגלזיציה, אם בתרומות, מחקר , קיום הפגנות, עתירות בג"צ ועוד.

יש להבהיר בצורה חד משמעית כי PTJ ו/או מי מטעמה לא מעודדים לא במישרין ולא בעקיפין שימוש בסם כלשהו, לרבות גראס וחשיש, הדבר המהווה עבירה על החוק.(בנתיים :)) אנו ממליצים ללקוחותינו שלא לעשות שימוש בסמים כלשהם ומדגישים שכל אביזרי העישון שאנו מוכרים מיועדים לשימוש עבור טבק או סלוויה בלבד.

  • Facebook
נשמח לעמוד לשירותכם באמצעות הוואצאפ, הפייסבוק והמייל.

052-323-9603 
גרין שופ 
שדרות בן גוריון 5 , אשקלון

בקטנה עלינו

בלב אשקלון ישנה חנות קסומה,
P.T.J הוא שמה.
כאשר הוקמה עלתה המחשבה,
איך נחזיר לפרח קצת אהבה?
אז יצרנו שיתוף פעולה,
עם גרין שופ התאומה,
כדי להביא לכולם קולקציה עצומה!
בנוסף החלטנו ש20% מהרווחים,
של מוצרינו המעולים,
אנו תורמים למאבק

כדי שננצח בענק!

© 2020-2021 כל הזכויות שמורות ל - PTJ יבוא מוצרי עישון